Терморегулятор EcoTerm Digital Sen Білий Сенсорний терморегулятор для підлог Якісний термостат
1 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 27608
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Терморегулятор EcoTerm Digital Sen Білий Сенсорний терморегулятор для підлог Якісний термостат
Терморегулятор EcoTerm Digital Sen використовується в системах електричних теплих підлог у приватних будинках, квартирах і офісах. З його допомогою можна задавати потрібну температуру повітря в приміщенні в межах від +5 до +35 градусів і автоматично її підтримувати в режимі 24/7.
Використання терморегуляторів - це збільшення терміну служби теплої підлоги (запобігання перегріву), економія електроенергії до 30%, комфортний рівень температури.
Технічні характеристики:
- Тип установки: У розетку (Внутрішній)
- Розміри: 86 х 86 х 13.3 мм
- Ступінь захисту: IP21
- Загальна потужність: 3.6 кВт
- Країна реєстрації бренду: Швейцарія
- Гарантія: 24 місяців
- Регулювання температури: 5-35°С
- Тип терморегулятора: Програмований
- Датчик температури підлоги: Так
- Датчик температури повітря: Так

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecoterm |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дисплей | Так |
| Колір | Білий |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Управління | Віддалений доступ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13.3 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴


