Пила добре збалансована та надзвичайно ергономічна. Відрізняється високою ефективністю різання та чистим зрізом. Низький рівень шуму під час роботи. Зручність роботи правою або лівою рукою, ідеальний варіант як чоловікам так і жінкам для робіт у саду, домашньому господарстві, обрізки дерев, гілок, бруса. Низький шум під час роботи двигуна. Електронний захист двигуна. Підсвічування. Невелика вага. Компактні розміри. Потужний електродвигун. Висока швидкість роботи. Масляне охолодження ланцюга. Швидкість: 0-500. Швидкість кола: 8 м/с. Розмір ланцюга: 8 дюймів. Місткість акумулятора: Li-lon 2000 мА. Подвійний акумуляторний блок. Вхідна напруга 220-240 В/50 Гц. Вихід постійного струму 21,6 0,5 А. Час зарядки: 120 хвилин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 152 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 500 об/хв |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 848 ₴



