Фарбопульт Vitals Es 2630JS 60 Вт 260 мл/хв Ручний фарбопульт Компактний електричний фарбопульт
1 148 ₴
- Немає в наявності
- Код: 54830R
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фарбопульт Vitals Es 2630JS 60 Вт 260 мл/хв Ручний фарбопульт Компактний електричний фарбопульт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність фарбопульта | 0.26 літр/хв |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Діаметр сопла | 0.8 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 148 ₴










