Інверторний бензиновий генератор KS 6500iE
47 199 ₴
- В наличии
- Код: 4260405368334
+380 (68) 987-77-07
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Напруга, B | 230 |
| Максимальна потужність, кВт | 6.5 |
| Номінальна потужність, кВт | 6.0 |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Частота, Гц | 50 |
| Максимальний струм, А | 28.6 |
| Розетки | 1 x Schuko 230 V, 1 x CEE 230 V 32 A |
| Тип запуску | електро |
| Ємність паливного баку, л | 17 |
| Час роботи при навантаженні 50%, год*** | 6 |
| Led дисплей | Вольтаж, частота, лічильник мотогодин |
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ | 70/97 |
| Вихід 12В, А | 12/8.3 |
| USB-виходи | USB QC 3.0 + Type C |
| Модель двигуна | KS 310i |
| Об’єм двигуна, см3 | 306 |
| Тип двигуна | Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням |
| Потужність двигуна, к.с. | 10.4 |
| Ємність масляного картера, л | 0.8 |
| Ємність акумулятора, А·год | 1.6 |
| Обмотка альтернатора | Мідь |
| Клас захисту | IP23M |
| Комплектація | Генератор, інструкція, пакування, чохол для аксесуарів, свічковий ключ, викрутка, 2×транспортувальна ручка, 2×транспортувальне колесо |
| Габарити нетто, мм | 615×465×492 |
| Габарити брутто, мм | 745×490×505 |
| Вага нетто, кг | 42 |
| Вага брутто, кг | 48.0 |
| SKU | KS 6500iE |
| Штрихкод | 4260405368334 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Страна производитель | Германия |
| Вход ATS | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 6.5 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 6 кВт |
| Пиковая мощность | 6500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Инверторный |
| Тип топлива | Бензин |
Информация для заказа
- Цена: 47 199 ₴











