Клемник швидкого монтажу самозатискний 3+3п прозорий PС (TF-KNSZ-223) TITANUM
30 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клемник швидкого монтажу TITANUM TF-KNSZ-223 призначений для швидкого та надійного з’єднання дротів без використання складних інструментів. Для фіксації зачищеного дроту достатньо вставити його в отвір клемника до упору.
Корпус виготовлений із полікарбонату, а контактна частина — з міді, що забезпечує надійний контакт і довговічність. Робоча температура складає -30°С ~ +95°С.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип: самозатискний
Кількість контактів: 6 (2 незалежні групи: 3 входи + 3 виходи)
Напруга: 250V
Частота: 50/60Hz
Сила струму: 24А
Переріз дроту: 0.08-2.5мм2
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TF-KNSZ-223 |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Кількість у коробі | 2000 шт. |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
| Кількість у внутрішньому коробі | 400 шт. |
| Кількість контактів | 3+3 |
| Матеріали | Полікарбонат, мідь |
| Напруга | 250 V |
| Сила тока | 24A |
| Тип | Самозатискний |
| Тип монтажа | На дріт |
| Товщина кабелю | 0.08-2.5мм |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴


