Штрих код: 2000963130217. Вага: 2.6 кг. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Драбина. Кількість секцій: 1. Кількість ступенів: 3. Робоча висота: 243 см. Висота до платформи драбини: 63 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 120 см. Ширина опори: 41 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 2.6 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи драбини | 63 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 120 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість щаблів | 3 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Робоча висота | 243 см |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 41 см |
| Штрих код | 2000963130217 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 817 ₴


