Драбина універсальна (3 частини) - 7607 (3х7) (ITOSS)
10 131 ₴
- В наявності
- Код: 90210137
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 8586007324735. Вага: 10.2 кг. Виробник: Itoss. Країна походження: Словаччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Універсальна. Кількість секцій: 3. Кількість ступенів: 7. Висота сходів: 399 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 201 см. Ширина опори: 70 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг. Висота драбини: 284 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Вага | 10.2 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 284 см |
| Висота сходів | 399 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 201 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Словаччина |
| Кількість щаблів | 7 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 70 см |
| Штрих код | 8586007324735 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 131 ₴


