Драбина універсальна (3 частини) - 7608 (3х8) (ITOSS)
11 466 ₴
- В наявності
- Код: 90210114
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 8586007324742. Вага: 12.1 кг. Додатково: Робоча висота як драбини – 370 см. Виробник: Itoss. Країна походження: Словаччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Універсальна. Кількість секцій: 3. Кількість ступенів: 8. Висота сходів: 513 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 230 см. Ширина опори: 80 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг. Габаритна товщина сходів: 20 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Вага | 12.1 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 513 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 230 см |
| Габаритна товщина сходів | 20 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота як драбини – 370 см |
| Країна походження | Словаччина |
| Кількість щаблів | 8 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 80 см |
| Штрих код | 8586007324742 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 466 ₴


