Драбина універсальна - LZ3208BQ (3х8) (WERK)
8 188 ₴
- В наявності
- Код: 11677771
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6908899994445. Вага: 11.8 кг. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Універсальна. Кількість секцій: 3. Кількість ступенів: 8. Висота сходів: 509 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 228 см. Ширина опори: 75 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг. Висота драбини: 350 см. Габаритна товщина сходів: 20 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 11.8 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 350 см |
| Висота сходів | 509 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 228 см |
| Габаритна товщина сходів | 20 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість щаблів | 8 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 75 см |
| Штрих код | 6908899994445 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 188 ₴


