Драбина приставна - 7109 (9ст, 2.56м) (ITOSS)
3 341 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 8586007324520. Вага: 3.4 кг. Виробник: Itoss. Країна походження: Словаччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Приставна. Кількість секцій: 1. Кількість ступенів: 9. Висота сходів: 256 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 257 см. Ширина опори: 34 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Вага | 3.4 кг |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 256 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 257 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Словаччина |
| Кількість щаблів | 9 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Приставна |
| Ширина опори | 34 см |
| Штрих код | 8586007324520 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 341 ₴


