Драбина приставна - 7114 (14ст, 3.98м) (ITOSS)
5 700 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 8586007324551. Вага: 6.4 кг. Виробник: Itoss. Країна походження: Словаччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Приставна. Кількість секцій: 1. Кількість ступенів: 14. Висота сходів: 398 см. Ширина опори: 40 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Вага | 6.4 кг |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 398 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Словаччина |
| Кількість щаблів | 14 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Приставна |
| Ширина опори | 40 см |
| Штрих код | 8586007324551 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴


