Вага: 4.5 кг. Виробник: Budfix. Гарантія: 12 місяців. Країна виробник: Україна. Кількість ступенів: 11. Висота сходів: 3.1 м. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Budfix |
| Вага | 4.5 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 3.1 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість щаблів | 11 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Ширина, мм | 33.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 741 ₴


