Вага: 2.9 кг. Виробник: Budfix. Гарантія: 12 місяців. Матеріал: Алюміній. Країна виробник: Україна. Висота сходів: 1.96 м. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Budfix |
| Вага | 2.9 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 1.96 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Ширина, мм | 33.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 901 ₴


