Вага: 6.6 кг. Виробник: Budfix. Гарантія: 12 місяців. Країна виробник: Україна. Кількість ступенів: 14. Висота сходів: 3.9 м. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Budfix |
| Країна виробник | Україна |
| Размеры | |
| Вага | 6.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 3.9 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість щаблів | 14 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Ширина, мм | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 829 ₴


