Штрих код: 4820099997250. Вага: 5 кг. Додатково: Виготовлена із профільної труби 17м*33мм.. Виробник: Технолог. Країна походження: Україна. Гарантія: 3 роки. Матеріал: Сталь. Тип сходів: Приставна. Кількість секцій: 1. Кількість ступенів: 7. Висота сходів: 216 см. Макс. вантажопідйомність: 120 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технолог |
| Вага | 5 кг |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 216 см |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Додатково | Виготовлена із профільної труби 17м*33мм. |
| Країна походження | Україна |
| Кількість щаблів | 7 |
| Макс. вантажопідйомність | 120 кг |
| Тип драбини | Приставна |
| Штрих код | 4820099997250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 285 ₴


