Штрих код: 2000963124407. Вага: 6 кг. Виробник: Технолог. Країна походження: Україна. Гарантія: 3 роки. Матеріал: Сталь. Тип сходів: Приставна. Кількість секцій: 1. Кількість ступенів: 8. Робоча висота: 245 см. Висота сходів: 243 см. Макс. вантажопідйомність: 120 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технолог |
| Вага | 6 кг |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 243 см |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна походження | Україна |
| Кількість щаблів | 8 |
| Макс. вантажопідйомність | 120 кг |
| Робоча висота | 245 см |
| Тип драбини | Приставна |
| Штрих код | 2000963124407 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 359 ₴


