Штрих код: 2000963175515. Вага: 17 кг. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Матеріал: Алюміній. Тип сходів: Шарнірна. Кількість секцій: 4. Кількість ступенів: 16. Робоча висота: 462 см. Висота до платформи драбини: 2,26 м. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 1,18 м. Ширина опори: 80 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 17 кг |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи драбини | 2,26 м |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 1,18 м |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Кількість щаблів | 16 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Робоча висота | 462 см |
| Тип драбини | Шарнірна |
| Ширина опори | 80 см |
| Штрих код | 2000963175515 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 218 ₴


