Драбина шарнірна комбінована - LC5416B (4x4) (WERK)
5 656 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 4820099998448. Вага: 15.8 кг. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип сходів: Шарнірна. Кількість секцій: 4. Кількість ступенів: 4. Висота сходів: 440 см. Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції): 119 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 15.8 кг |
| Кількість секцій | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 440 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 119 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість щаблів | 4 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Шарнірна |
| Штрих код | 4820099998448 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 656 ₴


