Штрих код: 4820099998097. Вага: 18 кг. Додатково: • Виготовлена зі сталевої плоскоовальної труби товщиною стінки 0,8 і 1,0 мм. • Здатна виконувати функції : драбини, приставної, Г-подібної драбини і оздоблювальних робіт на невеликій висоті). • Трансформується таким чином, що легко поміщається в багажник легкового автомобіля.. Виробник: Технолог. Країна походження: Україна. Гарантія: 3 роки. Матеріал: Сталь. Тип сходів: Шарнірна. Кількість секцій: 4. Кількість ступенів: 3. Висота сходів: 370 см. Макс. вантажопідйомність: 150 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технолог |
| Вага | 18 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 370 см |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна походження | Україна |
| Кількість секцій | 4 |
| Кількість щаблів | 3 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Шарнірна |
| Штрих код | 4820099998097 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 644 ₴


