Обприскувач акумуляторний - GHS -16M, (8АН/12V, 2-4бар, 16л) (GRUNHELM)
1 656 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 2000963530512. Потужність: 12 Вт. Вага: 6.8 кг. Тип насосу: Діафрагмовий. Акумулятор: 8 AH / 12 V. Об'єм баку: 16 л. Робочий тиск: 3 Bar. Тривалість роботи без підзарядки: 4 год. Максимальна температура рідини: 35 °С. Довжина розпилювальної трубки: 65-110 см. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 380х200х515 мм. Ємність акумулятора: 8 Аг. Тип обприскувача: Акумуляторний. Об'єм бака: 16 л. Час роботи: 4 год. Тиск: 2-4 бар. Спосіб перенесення: Ранковий. Наявність помпи: Так. Регулювання витрати рідини: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Об'єм бака | 16 л |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8 Аг |
| Акумулятор | 8 AH / 12 V |
| Вага | 6.8 кг кг |
| Висота, мм | 200 |
| Габарити | 380х200х515 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина розпилювальної трубки | 65-110 см |
| Довжина, мм | 380 |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна температура рідини | 35 °С |
| Наявність помпи | Да |
| Об'єм баку | 16 л |
| Потужність | 12 Вт кВт |
| Регулювання витрати рідини | Да |
| Робочий тиск | 3 Bar бар |
| Спосіб перенесення | Ранковий |
| Тип насоса | Діафрагмовий |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
| Тиск | 2-4 бар |
| Тривалість роботи без підзарядки | 4 роки |
| Час роботи | 4 роки |
| Ширина, мм | 515 |
| Штрих код | 2000963530512 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 656 ₴


