Обприскувач бензиновий - 3WF-3 (2.2кВт, 3кс, 14л) (FORTE)
6 154 ₴
- В наявності
- Код: 10207501
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6906040586891. Потужність: 2200 Вт. Тип двигуна: Двухтактный. Система запуску: Ручний стартер. Вага: 11 кг. Об'єм двигуна: 42 куб.см. Об'єм баку: 14 л. Тип двигуна: Двотактний. Потужність двигуна: 2,2 кВт / 3 л.с.. Радіус обприскування: до 12 м. Витрати рідини: від 2 л/хв. Витрати порошку: 4 кг/хв. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Об'єм паливного бака: 14 л. Тип обприскувача: Бензиновий. Об'єм бака: 14 л. Спосіб перенесення: Ранковий. Дальність розпилення: 12 м. Витрата рідкого препарату: від 2 л/хв. Витрата порошкоподібного препарату: 4 кг/хв. Матеріал бака: Пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Об'єм бака | 14 л |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг кг |
| Висота, мм | 420 |
| Витрата порошкоподібного препарату | 4 кг/хв |
| Витрата рідкого препарату | від 2 л/хв |
| Вітрати порошку | 4 кг/хв |
| Витрати рідини | від 2 л/хв |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Дальність розпилення | 12 м |
| Довжина, мм | 510 |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал бака | Пластик |
| Об'єм баку | 14 л |
| Об'єм двигуна | 42 куб.см |
| Об'єм паливного бака | 14 л |
| Потужність | 2200 Вт кВт |
| Потужність двигуна | 2,2 кВт/3 л.с. |
| Радіус обприскування | до 12 м |
| Система запуску | Ручний стартер |
| Спосіб перенесення | Ранковий |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Ширина, мм | 720 |
| Штрих код | 6906040586891 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 154 ₴


