Тример електричний - GR-2000 (2000Вт) (GRUNHELM)
4 493 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність: 2000 Вт. Вага: 6 кг. Ручка: Велосипедного типу. Виробник: Grunhelm. Робочі обороти: 7500 об/хв. Діаметр волосіні: 1.6 мм. Країна виробник: Китай. Ширина косіння: 420 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 1.6 мм |
| Потужність | 2000 Вт кВт |
| Робочі обороти | 7500 об/хв |
| Ручка | Велосипедного типу |
| Ширина косіння | 420 мм см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 493 ₴


