Сумісність: Діаметр штанги 28 мм. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 14 днів. Інструмент: Культиватор для мотокоси. Тип культиватора: Вертикальний. Ширина культивації: 300 мм. Глибина культивації: 100 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Культиватор для мотокоси |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина культивації | 100 мм |
| Країна походження | Китай |
| Сумісність | Діаметр штанги 28 мм |
| Тип культиватора | Вертикальний |
| Ширина культивації | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 782 ₴


