Пила ланцюгова бензинова - FGS59-18MG (FORTE)
4 242 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості: Інерційне гальмо ланцюга;легкий запуск. Потужність: 2900 Вт (3.9 к.с.). Тип двигуна: 2-тактный. Вага: 5.8 кг. Об'єм двигуна: 59 см³. Призначення: Для заготівлі дров. Тип двигуна: 2-тактний. Виробник: Forte. Тип: Бензопила. Об'єм паливного бака: 0.55 л. Довжина шини: 45 см. Крок ланцюга: 0.325"". Антивібраційна система: Так. живлення: Бензинове. Країна виробник: Китай. Кількість ланок: 76 шт.. Оберти двигуна: 11000 об/хв. Клас: Побутовий. Товщина ланки ланцюга: 1.5 мм. Регулювання натягу ланцюга: За допомогою інструментів. Шестерний механізм двигуна: Металеві шестерні. Об'єм бака для змащення ланцюга (картеру): 0.26 л. Система легкого запуску: Є. Автоматична мастила ланцюга: Є.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 5.8 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична мастила ланцюга | Є |
| Антивібраційна система | Да |
| Довжина шини | 45 см |
| Клас | Побутовий |
| Кількість ланок | 76 шт. |
| Об'єм бака для змащення ланцюга (картеру) | 0.26 л |
| Об'єм двигуна | 59 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Оберти двигуна | 11000 об/хв |
| Особливості | Інерційне гальмо ланцюга;легкий запуск |
| Потужність | 2900 Вт (3.9 к.с.) кВт |
| Призначення | Для заготівлі дров |
| Регулювання натягу ланцюга | За допомогою інструментів |
| Система легкого запуску | Є |
| Тип | Бензопила |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Товщина ланки ланцюга | 1.5 мм |
| Шестерний механізм двигуна | Металеві шестерні |
| Живлення | Бензинове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 242 ₴


