Пила ланцюгова бензинова - FGS41-16 (2,5кВт, 5,2кг) (FORTE)
3 846 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Ланцюгова пилка - 1 шина / 1 ланцюг - Інструкція - Гарантійний талон. Штрих код: 6906524518097. Особливості: Система Easy Start, Quick StopАвтоматичне мастило ланцюгаЗахист від зворотного ударуПраймер для легкого запускуЗменшені габарити та вага. Потужність: 2500 Вт. Паливний бак: 0,55 л. Вага: 5.2 кг. Об'єм двигуна: 41 см³. Шина: 16 ″. Тип живлення: Бензин. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Бензопила. Клас інструменту: Побутовий. Об'єм паливного бака: 0.55 л. Довжина шини: 40 см. Крок ланцюга: 0.325"". Гальма ланцюга: Так. Антивібраційна система: Так. Плавний запуск: Так. Характеристики ланцюга: 16"" - крок 3/8 / товщина 1.3мм / 57 зубців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 5.2 кг |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Висота, мм | 255 |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина шини | 40 см |
| Довжина, мм | 495 |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Ланцюгова пилка - 1 шина / 1 ланцюг - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм двигуна | 41 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Особливості | Система Easy Start, Quick StopАвтоматичне мастило ланцюгаЗахист від зворотного ударуПраймер для легкого запускуЗменшені габарити та вага |
| Паливний бак | 0,55 л |
| Плавний запуск | Да |
| Потужність | 2500 Вт кВт |
| Тип | Бензопила |
| Тип живлення | Бензин |
| Характеристики ланцюга | 16" — крок 3/8/товщина 1.3 мм/ 57 зубців |
| Шина | 16 ″ |
| Ширина, мм | 295 |
| Штрих код | 6906524518097 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 846 ₴


