Пила ланцюгова електрична - FES30-45P (3.0кВт, 6кг) (FORTE)
6 712 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6902081304517. Потужність: 3000 Вт. Вага: 6 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Електропила. Габарити: 470x280x300. Довжина шини: 45 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 470x280x300 |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина шини | 45 см |
| Країна походження | Китай |
| Потужність | 3000 Вт кВт |
| Тип | Електропила |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902081304517 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 712 ₴


