Сумісність: Дрель шуруповерт. Виробник: Works. Країна походження: Тайвань. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Біта. Довжина: 70 мм. Кількість штук: 1. Розмір біти: PH2x70мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Довжина | 70 мм |
| Тип | Біта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 70 мм |
| Країна походження | Тайвань |
| Кількість штук | 1 |
| Розмір біти | PH2x70мм |
| Сумісність | Дриль шурупокрут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴


