Свердло по металу HSS - 1.0х12х34мм DIN 338, уп. 2шт (HAISSER)
57 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: для сверления отверстий в легированной и нелегированной стали с пределом прочности при растяжении до 900 Н/мм². Сумісність: Дриль. Материал головки насоса: HSS (Р6М5). Тип хвостовика: цилиндрический. Класс точности: Класс А1 (шлифованное). Серия: средняя (DIN 338). Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Свердло. Кількість штук в упаковці: 2. Тип упаковки: Блістер. Загальна довжина свердла, мм: 34 мм. Діаметр свердла, мм: 1.0 мм. Робоча довжина свердла, мм: 12 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 5 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 140 |
| Діаметр свердла, мм | 1.0 мм |
| Загальна довжина свердла, мм | 34 мм |
| Клас точності | Клас А1 (шліфоване) |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 2 |
| Матеріал головки насоса | HSS (Р6М5) |
| Опис характеристики | для свердління отворів у легованій і нелегованій сталі з межею міцності під час розтягування до 900 Н/мм2 |
| Робоча довжина свердла, мм | 12 мм |
| Серія | средняя (DIN 338) |
| Сумісність | Дриль |
| Тип паковання | блістер |
| Ширина, мм | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴


