Круг абразивний самоклеючий - 225мм, к320, н-р 5шт (WERK)
93 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466970774. Діаметр валу: 225мм. Робочий матеріал: Дерево, краска, лак, металл, пластик. Размер зерна: 320мм. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: для шліфувальників стін та стель. Діаметр кола: 225 мм. Матеріал кола: Абразив. Кількість штук в упаковці: 5. Зернистість: P320.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Матеріал кола | Абразив |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 5 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 230 |
| Діаметр валу | 225 мм |
| Діаметр кола | 225 мм |
| Зернистість | P320 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 5 |
| Розмір зерна | 320мм |
| Робочий матеріал | Дерево, фарба, лак, метал, пластик |
| Ширина, мм | 230 |
| Штрих код | 6914466970774 |
| Тип обладнання | для шліфувальників стін та стель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴


