Круг зачисний із вспіненого абразиву 125х22,2 (фіолетовий) HAISSER
259 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466972945. Діаметр валу: 125мм. Робочий матеріал: Металл, краска, лак, дерево. Виробник: Haisser. тип обладнання: болгарки (УШМ). Матеріал, що обробляється: По металу та каменю. Діаметр кола: 125 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм. Матеріал кола: Спінений абразив.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 12 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Довжина, мм | 125 |
| Діаметр валу | 125 мм |
| Діаметр кола | 125 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Матеріал кола | Спінений абразив |
| Матеріал, що обробляється | По металу та каменю |
| Робочий матеріал | Метал, фарба, лак, дерево |
| Ширина, мм | 125 |
| Штрих код | 6914466972945 |
| Тип обладнання | Болгарки (УШМ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴


