Круг відрізний по металу і нерж. 180х1,6х22,2 мм арт.4111705 (HAISSER)
55 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид поверхности: Отрезной. Штрих код: 6914466797760. Діаметр валу: 180мм. Робочий матеріал: Металл, наржавеющая сталь. Диаметр посадки диска: 22,2мм. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Матеріал, що обробляється: Метал. Діаметр кола: 180 мм. Товщина кола: 1.6 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.2 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Відрізний |
| Висота, мм | 1 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 22,2 мм |
| Довжина, мм | 180 |
| Діаметр валу | 180 мм |
| Діаметр кола | 180 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22,2 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Робочий матеріал | Метал, наіржавка сталь |
| Товщина кола | 1.6 мм |
| Ширина, мм | 180 |
| Штрих код | 6914466797760 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴


