Штрих код: 6914466065739. Сумісність: Перфоратор. Матеріал виготовлення: Сталь. Система кріплення: SDS-plus. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Відсутнє. Тип: Зубило. Довжина: 250 мм. Діаметр: 40 мм. Кількість предметів у наборі: 1. Вид інструменту: Плоске.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | Плоске |
| Гарантія, міс | Немає |
| Гарантія | Відсутнє |
| Довжина: | 250 мм мм |
| Довжина, мм | 250 мм |
| Діаметр | 40 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Система кріплення | SDS-plus |
| Сумісність | Перфоратор |
| Тип | Зубило |
| Штрих код | 6914466065739 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴


