Штрих код: 6914466074977. Додатково: - Робоча подача кола (заготівлі) повинна здійснюватися плавно, без поривів. - Подачу диска рекомендується здійснювати тільки в одному напрямку.. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфувальна машина, ручний електричний плиткоріз, штроборіз. Умови роботи: Максимальна швидкість, м/с : 80. Матеріал, що обробляється: Кераміка. Діаметр кола: 250 мм. Товщина кола: 5 мм. Діаметр посадкового кільця: 25.4 мм. Матеріал кола: Алмаз, сталь. Кількість штук в упаковці: 1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | - Робоча подача кола (заготівлі) повинна здійснюватися плавно, без поривів. - Подачу диска рекомендується здійснювати тільки в одному напрямку. |
| Діаметр кола | 250 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал кола | Алмаз, сталь |
| Матеріал, що обробляється | Кераміка |
| Товщина кола | 5 мм |
| Умови роботи | Максимальна швидкість, м/с : 80 |
| Штрих код | 6914466074977 |
| Тип обладнання | Кутова шліфувальна машина, ручний електричний плиткоріз, штроборіз |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴


