Круг алмазний Segment (1A1RSS/C3) - 232 16HIT Tech Advanced (DISTAR)
1 370 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 2000963734361. Виробник: Distar. Країна походження: Україна. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Умови роботи: Без охолодження. Матеріал, що обробляється: Середньоармований, слабоармований бетон, бетонні труби, пінобетон (комірчастий), цегляна кладка та тротуарна плитка, граніт. Діаметр кола: 232 мм. Товщина кола: 2.6. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм. Матеріал кола: Алмаз. Кількість штук в упаковці: 1. Висота ріжучого шару: 12 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 12 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр кола | 232 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Середньоармований, слабоармований бетон, бетонні труби, пінобетон (комірчастий), цегляна кладка та тротуарна плитка, граніт |
| Товщина кола | 2.6 |
| Умови роботи | Без охолодження |
| Штрих код | 2000963734361 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴


