Диск алмазний по бетону Segment - 125x7x22.23мм (WERK)
122 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид поверхности: Алмазный отрезной. Тип валу: Сегментный. Діаметр валу: 125мм. Робочий матеріал: Бетон,камень,гранит. Диаметр посадки диска: 22,23мм. Виробник: Werk. Країна виробник: Китай. Діаметр кола: 125 мм. Товщина кола: 7 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Алмазний відрізний |
| Висота, мм | 7 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 22,23мм |
| Довжина, мм | 147 |
| Діаметр валу | 125 мм |
| Діаметр кола | 125 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Робочий матеріал | Бетон,камінь, граніт |
| Тип валу | Сегментний |
| Товщина кола | 7 мм |
| Ширина, мм | 130 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122 ₴


