Призначення: Для металу. Виробник: Werk. Країна виробник: Китай. Висота: 9 мм. Діаметр: 25 мм. Діаметр різьблення: 8 мм. Стандарт: DIN233. Різьблення: Права.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Висота | 9 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 13 |
| Довжина, мм | 90 |
| Діаметр різі | 8 мм |
| Призначення | Для металу |
| Різьблення | Права |
| Стандарт | DIN233 |
| Ширина, мм | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴


