Призначення: Для металу. Виробник: Werk. Країна виробник: Китай. Висота: 5 мм. Діаметр: 20 мм. Діаметр різьблення: 5 мм. Стандарт: DIN233. Крок різьби: 0.8 мм. Різьблення: Права.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Висота | 5 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 13 |
| Довжина, мм | 90 |
| Діаметр різі | 5 мм |
| Призначення | Для металу |
| Різьблення | Права |
| Стандарт | DIN233 |
| Ширина, мм | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴


