Призначення: Для металу. Виробник: Werk. Країна виробник: Китай. Висота: 11 мм. Діаметр: 30 мм. Діаметр різьблення: 10 мм. Стандарт: DIN233. Крок різьби: 1.5 мм. Різьблення: Права.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Висота | 11 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 18 |
| Довжина, мм | 105 |
| Діаметр різі | 10 мм |
| Призначення | Для металу |
| Різьблення | Права |
| Стандарт | DIN233 |
| Ширина, мм | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴


