Зварювальний Напівавтомат інверторний - MIG-310 PRO 3в1 (KAISER)
18 049 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6905588310197. Охолодження: Повітряно-примусове. Вага: 15 кг. Захист від перегріву: Так. Ступінь захисту: IP21. Виробник: Kaiser. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Клас інструменту: Професійний. робоча напруга: 180-240 В. тип обладнання: Інвертор. Струм зварювання: Постійний. Максимальний струм: 310А. мін. діаметр електродів: 1.6 мм. Макс. діаметр електродів: 5 мм. Тип ізоляції: Н. Робочий цикл: 60%. мін. діаметр дроту: 0.6 мм. Макс. діаметр дроту: 1 мм. Особливості та можливості: 3 в 1 - підходить для MIG/MAG/TIG/MMA-зварювання LCD-дисплей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Захист від перегрівання | Да |
| Клас інструменту | Професійний |
| Країна походження | Китай |
| Макс. діаметр дроту | 1 мм |
| Макс. діаметр електродів | 5 мм |
| Максимальний струм | 310 А |
| Особливості та можливості | 3 в 1 - підходить для MIG/MAG/TIG/MMA-зварювання LCD-дисплей |
| Охолодження | Повітряно-примусове |
| Робочий цикл | 60% |
| Струм зварювання | Постійний |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип ізоляції | Н |
| Штрих код | 6905588310197 |
| мін. діаметр дроту | 0.6 мм |
| мін. діаметр електродів | 1.6 мм |
| Робоча напруга | 180-240 В |
| Тип обладнання | Інвертор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 049 ₴


