Зварювальний Напівавтомат - ARC-FLUX 120 (KAISER)
6 443 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 2000963620411. Охолодження: Повітряно-примусове. Вага: 14 кг. Додатково: Підходить тільки для зварювання флюсовим дротом. Ступінь захисту: IP21. Виробник: Kaiser. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. тип обладнання: Інвертор. ККД: 85%. Тип зварювання: Зварювальні напівавтомати (Mig-Mag). Струм зварювання: Постійний. Максимальний струм: 120А. Тип ізоляції: Н. Робочий цикл: 60%. мін. діаметр дроту: 0.6 мм. Макс. діаметр дроту: 1 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Вага | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Підходить тільки для зварювання флюсовим дротом |
| ККД | 85% |
| Країна походження | Китай |
| Макс. діаметр дроту | 1 мм |
| Максимальний струм | 120А |
| Охолодження | Повітряно-примусове |
| Робочий цикл | 60% |
| Струм зварювання | Постійний |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип зварювання | Зварювальні напівавтомати (Mig-Mag) |
| Тип ізоляції | Н |
| Штрих код | 2000963620411 |
| мін. діаметр дроту | 0.6 мм |
| Тип обладнання | Інвертор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 443 ₴


