Зварювальний Напівавтомат - MAG-195R (KAISER)
10 013 ₴
- В наявності
- Код: 20324157
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Пальник - Кабелю маси з клемою - Щиток - Щітка-молоток - Інструкція - Гарантійний талон. Штрих код: 6915588119508. Вага: 37 кг. Захист від перегріву: Так. Ступінь захисту: IP 21. Виробник: Kaiser. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 380x240x400 мм. Клас інструменту: Побутовий. Кількість фаз: 1. робоча напруга: 220В. тип обладнання: Напівавтомат. Тип зварювання: Зварювальні напівавтомати (Mig-Mag). Струм зварювання: Постійний. Мінімальний струм: 60А. Максимальний струм: 180А. Тип ізоляції: Н. Робочий цикл: 60%. мін. діаметр дроту: 0.6 мм. Макс. діаметр дроту: 1 мм. Особливості та можливості: - Стабільність дуги - Високий ККД - Якісне повітряне охолодження - Стійка конструкція - Портативність - Відповідність нормам Євросоюзу - Відповідність німецьким стандартам - Можливість роботи з газом та без газу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Вага | 37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 380x240x400 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Захист від перегрівання | Да |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Пальник - Кабелю маси з клемою - Щиток - Щітка-молоток - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Макс. діаметр дроту | 1 мм |
| Максимальний струм | 180 А |
| Мінімальний струм | 60А |
| Особливості та можливості | - Стабільність дуги - Високий ККД - Якісне повітряне охолодження - Стійка конструкція - Портативність - Відповідність нормам Євросоюзу - Відповідність німецьким стандартам - Можливість роботи з газом та без газу |
| Робочий цикл | 60% |
| Струм зварювання | Постійний |
| Ступінь захисту | IP 21 |
| Тип зварювання | Зварювальні напівавтомати (Mig-Mag) |
| Тип ізоляції | Н |
| Штрих код | 6915588119508 |
| мін. діаметр дроту | 0.6 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Тип обладнання | Напівавтомат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 013 ₴


