Пила дискова (циркулярна) - ПД 185-15Б (1500Вт, 185мм) (СТАЛЬ)
2 268 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Пила дискова- Диск- Напрямна лінійка- Гайковий ключ- Патрубок відведення пилу- Шестигранний ключ- Інструкція- Гарантійний талон. Штрих код: 6902017018525. Потужність: 1500 Вт. Вага: 3.75 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Сталь. Гарантія: 3 роки. Тип: Пила дискова. Кількість оборотів: 5000 об/хв. Клас інструменту: Побутовий. Діаметр диска: 185 мм. Країна виробник: Китай. Регулювання оборотів: Ні. Діаметр посадкового отвору: 20 мм. Глибина пропила під 45 град.: 44 мм. Глибина пропила під 90 град.: 44 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 3.75 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина пропила під 45 град. | 44 мм |
| Глибина пропила під 90 град. | 44 мм |
| Діаметр диска | 185 мм мм |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Пила дискова- Диск- Напрямна лінійка- Гайковий ключ- Патрубок відведення пилу- Шестигранний ключ- Інструкція- Гарантійний талон |
| Кількість оборотів | 5000 об/хв |
| Потужність | 1500 Вт кВт |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Тип | Пила дискова |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902017018525 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 268 ₴


