Пила торцювальна - MS-255 SL (2.0кВт, 255мм) (FORTE)
10 034 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6902018202558. Особливості: В наявності. Потужність: 2000 Вт. Вага: 15 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Пила торцювальна. Кількість оборотів: 5000 об/хв. Клас інструменту: Напівпрофесійний. Діаметр диска: 255 мм. Діаметр посадкового отвору: 30 мм. Наявність лазера: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр диска | 255 мм мм |
| Клас інструменту | Напівпрофесійний |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 5000 об/хв |
| Наявність лазера | Да |
| Особливості | В наявності |
| Потужність | 2000 Вт кВт |
| Тип | Пила торцювальна |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902018202558 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 034 ₴


