Пилосос для сух. та вол. прибирання акум - VC2020LB (FORTE)
6 702 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Пилосос3 пластикові трубиЗарядний пристрій 220VГнучкий шлангЩілева насадка універсальнаНасадка для сухого та вологого збиранняФільтр для вологого збирання. Штрих код: 6902020202003. Тип фільтра: HEPA. Рівень шуму: 60 дБ. Потужність: 150 Вт. Вага: 6.5 кг. Тип пилососу: Промисловий. Тип збирання: Суха/Волога. Тип живлення: Акумулятор. Додатково: Акумулятор 18 В. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Об'єм контейнера: 20 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Потужність | 150 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.5 кг кг |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Акумулятор 18 В |
| Комплектація | Пилосос3 пластикові трубиЗарядний пристрій 220VГнучкий шлангЩілева насадка універсальнаНасадка для сухого та вологого збиранняФільтр для вологого збирання |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм контейнера | 20 л |
| Рівень шуму | 60 дБ дБ |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип збирання | Суха/Волога |
| Тип пилососу | Промисловий |
| Тип фільтра | HEPA |
| Штрих код | 6902020202003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 702 ₴


