Фен будівельний - HG 2000-2 (2000Вт, 400 і 600С) (FORTE)
838 ₴
- В наявності
- Код: 20116087
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Фен технічний- Насадки на сопло- 3 шт.- Інструкція- Гарантійний талон. Штрих код: 6902012020004. вага, кг: 0.8 кг. Потужність: 2000 Вт. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Гарантія: 1 рік. Клас інструменту: Побутовий. Країна виробник: Китай. Макс. температура: 500°C. Потік повітря, л/хв: 300/500. Регулювання температури: Так. мін. температура: 350°C. Кількість режимів подачі повітря: 2. Захисний кожух: Ні. РК дисплей: Ні. Кейс у комплекті: Ні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Захисний кожух | Немає |
| Кейс у комплекті | Немає |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Фен технічний- Насадки на сопло- 3 шт.- Інструкція- Гарантійний талон |
| Кількість режимів подачі повітря | 2 |
| Макс. температура | 500 °C |
| Потужність | 2000 Вт кВт |
| Потік повітря, л/хв | 300/500 |
| ЖК дисплей | Немає |
| Регулювання температури | Да |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902012020004 |
| Вага (кг) | 0.8 кг |
| мін. температура | 350 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838 ₴


