Перфоратор бочковий - HB-36S (36mm, 2100W, 7J) (HAISSER)
4 372 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: 1 допоміжна рукоятка;1 долото 14х250 мм;1 плоске долото 14х250 мм;1 свердло 8х150мм;1 свердло 10х150мм;1 свердло 12х150мм;1 пара вугільних щіток;1 пилозахисний чохол;1 глибиномір;1 олія;1 тканина для чищення.. Штрих код: 6990001243374. Потужність: 2100 Вт. Вага: 5.2 кг. Режими роботи: Ударний, ударна дрель, шуруповерт (+реверс), дриль. Тип живлення: Мережа. Тип патрона: Швидкозатискний. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Клас інструменту: Професійний. Реверс: Так. Кількість ударів: 4000. Регулювання оборотів: Так. Макс. діаметр свердління бетону: 360 мм. Макс. діаметр свердління дерева: 45 мм. Макс. діаметр свердління сталі: 16 мм. Розташування двигуна: Вертикальне (бочка). Оберти холостого ходу: 0-850 об/хв. Енергія удару: 7 Дж. Використовуваний тип хвостовика: SDS-plus. Наявність віброзахисту: Ні. Макс. діаметр свердління коронкою: 100 мм. Довжина мережевого шнура: 4 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Вага | 5.2 кг |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використовуваний тип хвостовика | SDS-plus |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина мережевого шнура | 4 м м |
| Енергія удапу | 7 Дж |
| Клас інструменту | Професійний |
| Комплектація | 1 допоміжна рукоятка;1 долото 14х250 мм;1 плоске долото 14х250 мм;1 свердло 8х150мм;1 свердло 10х150мм;1 свердло 12х150мм;1 пара вугільних щіток;1 пилозахисний чохол;1 глибиномір;1 олія;1 тканина для чищення. |
| Країна походження | Китай |
| Кількість ударів | 4000 |
| Макс. діаметр свердління бетону | 360 мм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 45 мм |
| Макс. діаметр свердління коронкою | 100 мм |
| Макс. діаметр свердління сталі | 16 мм |
| Наявність віброзахисту | Немає |
| Оберті холостого ходу | 0-850 об/хв |
| Потужність | 2100 Вт кВт |
| Регулювання оборотів | Да |
| Режими роботи | Ударний, ударна дрель, шуруповерт (+реверс), дриль |
| Розташування двигуна | Вертикальне (бочка) |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Штрих код | 6990001243374 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 372 ₴


