Фарбопульт - SG 750 BP (750Вт, 1.5мм) (FORTE)
2 874 ₴
- В наявності
- Код: 20105071
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Повітряний шланг,Ремінь для переносу,Пістолет - розпилювач,Резервуар для фарби,Приладдя для чистки,Компресор. Штрих код: 6922021128744. Продуктивність: 180 мл/хв. Напруга: 220В. Потужність: 750 Вт. Тип старту: Електричний. Вага: 3.45 кг. Робочий тиск: 0.1 - 0.2 бар. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Джерело живлення: Мережа. Об'єм бака: 1000 мл. Довжина шлангу: 1.5 м. Матеріал контейнера: Метал. Діаметр сопла: 1.5 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 3.45 кг |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Довжина шлангу | 1.5 м |
| Комплектація | Повітряний шланг,Ремінь для переносу,Пістолет - розпилювач,Резервуар для фарби,Приладдя для чистки,Компресор |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал контейнера | Метал |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм бака | 1000 мл л |
| Потужність | 750 Вт кВт |
| Продуктивність | 180 мл/хв куб. м/хв |
| Робочий тиск | 0.1 - 0.2 бар бар |
| Тип старту | Електричний |
| Штрих код | 6922021128744 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 874 ₴


