Комплектація: Краскопульт, Інструкція застосування, Гарантійний талон. Штрих код: 6902015075025. Продуктивність: 180 мл/хв. Напруга: 220В. Потужність: 750 Вт. Тип старту: Електричний. Вага: 2.1 кг. Робочий тиск: 0.3 - 0.4 бар. Додатково: Трирежимна насадка для фарби, Роздільна розташування фарбопульта та двигуна. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Джерело живлення: Мережа. Об'єм бака: 800 мл. Матеріал контейнера: Пластик. Діаметр сопла: 2 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 2.1 кг |
| Діаметр сопла | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Додатково | Трирежимна насадка для фарби, Роздільна розташування фарбопульта та двигуна |
| Комплектація | Краскопульт, Інструкція застосування, Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм бака | 800 мл л |
| Потужність | 750 Вт кВт |
| Продуктивність | 180 мл/хв куб. м/хв |
| Робочий тиск | 0.3 - 0.4 бар бар |
| Тип старту | Електричний |
| Штрих код | 6902015075025 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 529 ₴


