Комплектація: 6 шт. наждачний папір; 1 шт. допоміжна рукоятка; 1 шт. шестигранний ключ; 1 шт. пильний мішок. Штрих код: 6902019180183. Потужність: 800 Вт. Вага: 2.27 кг. Тип живлення: Мережа. Додатково: Компоненти : кришка щіткотримача;кнопка-фіксатор;кнопка пуску;регулятор швидкості;кабель живлення;отвор для рукоятки;LED підсвічування;отвір видалення пилу;регулятор;шліфувальна підошва. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Полірувальна. Кількість оборотів: 1200-2300 про/с. Система видалення пилу: Так. Регулювання швидкості обертання: Так. Діаметр диска: 190 мм. Блокування кнопки увімкнення: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 2.27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Компоненти : кришка щіткотримача;кнопка-фіксатор;кнопка пуску;регулятор швидкості;кабель живлення;отвор для рукоятки;LED підсвічування;отвір видалення пилу;регулятор;шліфувальна підошва |
| Діаметр диска | 190 мм мм |
| Комплектація | 6 шт. наждачний папір; 1 шт. допоміжна рукоятка; 1 шт. шестигранній ключ; 1 шт. пильний мішок |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 1200-2300 про/с |
| Потужність | 800 Вт кВт |
| Регулювання швидкості обертання | Да |
| Система видалення пилу | Да |
| Тип | Полірувальна |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902019180183 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 541 ₴


