Шліфмашина кутова - GA-10 (125мм 1000W) (HAISSER)
1 532 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6990001256374. Напруга: 230 В/50 Гц. Потужність: 1000 Вт. Вага: 2.3 кг. Тип живлення: Мережа. Додатково: Посадковий діаметр диска : 22,23 мм, Діаметр шпинделя : М14, Довжина шпинделя : 18,5 мм, Ступінь захисту : IP20. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Кількість оборотів: 11000. Довжина кабеля: 3 м. Ключові особливості: Броньований ротор, Якісна фіксація обмотки статора, Висока потужність та продуктивність, Кабель 3 м з липучкою, Автоматичне блокування шпинделя. Діаметр диска: 125 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Додатково | Посадковий діаметр диска : 22,23 мм, Діаметр шпинделя : М14, Довжина шпинделя : 18,5 мм, Ступінь захисту : IP20 |
| Діаметр диска | 125 мм мм |
| Ключові особливості | Броньований ротор, Якісна фіксація обмотки статора, Висока потужність та продуктивність, Кабель 3 м з липучкою, Автоматичне блокування шпинделя |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 11000 |
| Напруга | 230 В/50 Гц |
| Потужність | 1000 Вт кВт |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6990001256374 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 532 ₴


